KLAPP veido procedūros

Spread the love

 

KLAPP kosmetikos kelias prasidėjo jau prieš 26 metus, kai kompanijos įkūrėjas Gerhardas Klappas padarė tikrą perversmą kosmetikos srityje – pirmasis panaudodamas ” thymus ląstelių ekstraktą” kosmetikos produktų gamybai. Procedūruose panaudoti naujausi gydymo metodai, o produktuose pažangiausios ir išskirtinės technologijos, kurios leidžia pritaikyti individualią metodiką kiekvienam žmogui: pagal gyvenimo būdą, asmenybę ir odos tipą. KLAPP ir GK cosmetics ypatinga – patenkinami pagrindiniai odos poreikiai: kasdienė priežiūra ir gydymas.

 

 

„KLAPP MICRO MEZOTHERAPY” MIKROMEZOTERAPIJOS PROCEDŪRA
Mikromezoterapija – medicininė mikroadatėlių technika. Įrodyta, kad medicininė mikroadatėlių technika pakeičia žmogaus odos struktūrą, sukurdama tūkstančius mikroskopinių kanalų odoje. Šiais laikais yra daugelis būdų mikroadatomis sukurti sveiką ir gražią odą, tačiau moksliniais tyrimais įrodyta, kad mikromezovolelio procedūros yra efektyviausios. Mikro mezovolelioterapija prilygsta tiesioginiam kolageno įvedimui (chirurginiu būdu) į odą. Po procedūrų kurso oda tampa stangresnė, lygesnė, palygėja nedidelės raukšlelės, atsiranda odos “švytėjimo” efektas.

 

ORIGANIC® DRĖKINAMOJI VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪRA

Intensyvi priežiūra drėgmės netekusiai odai ir greita pagalba išsausėjusiai odai. Aquarich® – novatoriškas drėgmės kompleksas esantis produktų sudėtyje ypatingai minkština, drėkina odą bei didina jos atsparumą neigiamiems aplinkos faktoriams. Aquarich® kompleksas pagerina ir stabilizuoja odos drėgmės balansą visą parą, suformuodamas lengvą apsauginę plėvelę ant odos. Raukšlelės ir pigmentinės dėmės sumažėja, oda išlieka natūrali.

“IMMUN LINE” JAUTRIOS ODOS PRIEŽIŪRA
IMMUN linija sustabdo teršalų patekimą į odą, kurie sukelia priešlaikinį jautrumą ir senėjimą. IMMUN padeda odai apsisaugoti nuo ultravioletinių spindulių, cheminių medžiagų ir laisvųjų radikalų poveikio, kurie dažniausiai ir yra pažeistos odos priežastis. Su IMMUN oda yra natūraliai maitinama, drėkinama, didinamas jos stangrumas bei regeneracija. IMMUN – sukurta siekiant sustiprinti apsauginę veido odos sistemą. IMMUN gali apsaugoti odą nuo žalingo aplinkos poveikio, kuris dažniausiai įtakoja ankstyvą odos senėjimą.

„DEEP CLEANSING MASSAGE” GILUMINIO VALYMO MASAŽAS
Procedūra tinka bet kuriam odos tipui bet kuriuo metų laiku. Procedūros metu atliekamas masažas naudojant biotechnologiškai aktyvias medžiagas: sudrėkintos mielės enzimiškai veikia veido odą, o bakterijų fermentai ir vaisių enzimai pasiekia puikų giluminį valymo efektą. Masažas stiprina veido raumenis, skatina kraujotaką.

“HYDRO COLLAGEN SILK” INTENSYVI PROCEDŪRA DRĖGMĖS NETEKUSIAI ODAI
Drėgmė yra labai svarbi visiems odos tipams. Be drėgmės oda tampa pilka ir pavargusi. To pasekmės yra smulkios linijos ir raukšlės. “HYDRA COLLAGEN SILK” su jūriniu kolagenu kaupia ir sulaiko drėgmę, lygina bei sukuria švelnų, nematomą apsauginį filtrą. Jūrinis kolagenas užpildo vandenį praradusias ląsteles ilgam laikui. Oda atrodo stangresnė.

„VITAMIN A” PROCEDŪROS SU VITAMINU A
Vitaminas A turi didelę reikšmę odos struktūrai ir funkcijai, o taip pat pasižymi stimuliuojančiu poveikiu kovojant prieš odos senėjimą. Vitaminas A skatina kolageno gamybą, enzimų veiklą ir pasižymi tinkamu poveikiu odos atsinaujimo mechanizmams. Į vitamino A produktų sudėtį įeina puikiai subalansuotos koncentracijos, efektyvaus poveikio aktyviosios medžiagos, naudojamos išskirtinių odos priežiūros priemonių gamyboje.

“CAVIAR POWER” VEIDO PRIEŽIŪRASU IKRŲ EKSTRAKTAIS IR BIO – PEPTIDAIS
Pirmuosius senėjimo požymius galime pastebėti jau nuo dvidešimties metų amžiaus: išryškėja smulkios raukšlelės ir pastebimos ryškenės linijos probleminėse zonose. Žinoma, neturėtume ignoruoti „pavojaus signalo”, įspėjančio, jog mūsų odą reikia drėkinti ir papildyti aktyviosiomis senėjimą stabdančiomis medžiagomis. Reikia iš šalies pagelbėti odos funkcinei atstatymo sistemai.
“Caviar power”- tai energija ir drėkinimas sausai, streso nualintai ir reikalaujančiai atsinaujinimo odai.

“THALMARIN” VALOMOJI VEIDO PROCEDŪRA
Jūros šilkas sukombinuotas su elastinu ir kolagenu įrodo savo biomechaninių savybių poveikį, suteikia odai švelnumo. Stimuliuoja metabolizmo procesus, padeda išsaugoti drėgmę, atstato odos balansą. Ypatingas perlų ekstraktas stabdo odos senėjimo procesą, o natūralus jūrinis medžiagų kompleksas suteikia odai nuostabią ir sveiką išvaizdą.

“MEN” PROCEDŪROS PRITAIKYTOS VYRAMS
Vyrų oda reikalauja išskirtinės priežiūros. “KLAPP” kompanija sukūrė ypatingą vyrų odos priežiūros procedūrą, kuri kuo tiksliau atitiktų jų odos poreikius. Šiandien tvarkinga išvaizda ir jai skiriamas dėmesys yra labai svarbūs.

„STRIPEXAN MD” PROFESIONALI LIFTINGINĖ PROCEDŪRA
Stri-PeXanMD” – naujas stebuklingas itin efektyvus mokslinis ginklas, skirtas odos atsinaujinimui. Nepriklausomos studijos parodė, kad būtent šis įvairių peptidų derinys turi labai veiksmingų savybių, mažinančių raukšles.

“EXTREME” PROCEDŪROS VEIDO ODOS PRIEŽIŪRAI
Pati didžiausia problema visų tipų odos senėjimo procese – odos dehidratacija. Naudojant įvairias priemones kiekvieną dieną odai nesuteikiame „ komforto” pojūčio. Laimei, ” KLLAP COSMETICS” sėkmingai pritaikė mokslininkų išradimus savo industrijoje. Nauja hialurono infuzijos procedūra – tikras ginklas drėgmės atsargoms kaupti bei ilgalaikė ir patikima priežiūra.

„C PURE” LIFTINGINĖ VEIDO PROCEDŪRA, STABDANTI SENĖJIMĄ
Ši naujoviška gryno VITAMINO C programa apsaugo ir ryškiai veikia odos pažeidimus, kurie atsiranda dėl vis agresyvesnių aplinkos veiksnių ir dėl intensyvesnio šviesos poveikio. Gausus VITAMINO C kiekis pastoviai palaiko gerą odos išvaizdą.

“ASA” VEIDO ATSTATYMO PROGRAMA
Su amžiumi mūsų oda pastorėja, praranda vaiskumą, raukšlės pasidaro ryškesnės, o gilesni odos sluoksniai prasčiau aprūpinami aktyviosiomis medžiagomis. Oda atrodo pavargusi, pilka, nelygi ir dėmėta. Išsausėjusi ir pleiskanojanti oda praranda elastingumą ir stangrumą. Tačiau naudojant vaisių rūgštis galima pasiekti labai gerų rezultatų per itin trumpą laiką.
“ASA” garantuoja veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius.

“CEREMONY OF GOLD” IŠSKIRTINĖ VEIDO PROCEDŪRA SU AUKSU
Jau XIV amžiuje buvo žinomas aukso lakšteliuose esančių labai mažų molekulių poveikis organizmui. Auksas simbolizuoja turtą, gerovę, energiją ir šilumą. Jau daugiau kaip prieš 6000 metų kiniečiai žinojo aukso teigiamą poveikį žmogaus kūnui ir sielai. Auksas atgaivina ir atjaunina, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

“HERBAL SIAM” ATPALAIDUOJANTI VEIDO PROCEDŪRA
Vaistinės žolelės yra naudingos mūsų sveikatai. Jos gerina mūsų savijautą ir suaktyvina metabolizmo funkcijas. Šiluma suteikia energijos, atpalaiduoja, suaktyvina kraujotaką – iš organizmo pašalinami šlakai. “HERBAL SIAM” apima du svarbius komponentus: vaistines žoleles ir šilumą. Vaistinės žolelės yra malonaus egzotiško kvapo, o šiluma atpalaiduoja, leidžia užsimiršti laike ir erdvėje. “HERBAL Siam” efektas iki sielos gelmių..

“HOT CHOCOLATE” ŠOKOLADINĖS VEIDO PROCEDŪROS
Šokaladas – tai naujasis grožio eliksyras, palankiai veikiantis Jūsų odą. Jo kvapas teigiamai veikia nervinę sistemą, kelia nuotaiką ir padeda susikaupti. Dėl savo spalvos, aromato, tekstūros, sudėties šokoladas tapo grožio šaltiniu.

“PSC” PROBLEMATIŠKOS ODOS PROCEDŪRA
Šiandien nebereikėtų jaudintis dėl per riebios, per sausos, per jautrios ar kitaip pasikeitusios veido odos. Dėl pažangos kosmetikos moksle blizganti oda ir išsiplėtusios poros yra praeitis. Kosmetikos pramonė ir specialistų žinios suteikia dideles galimybes panaikinti įvairius odos trūkumus, išpuoselėti jos grožį.

 

ORIGANIC® INTENSYVI VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪRA

Intensyviai drėkina giliausius odos sluoksnius, suteikia odai minkštumo, švelnumo, bei elastingumo, pagerina odos audinių lankstumą. Aktyvus tarpusavyje sąveikaujančių augalų kompleksas suteikian odai antimikrobinę apsaugą, saugo odą nuo oksidacijos. Epidermis aprūpinamas mineralais, sustiprėja audiniai.

NAUJIENA !!

STRIPEXAN OBUOLIO KAMIENINIŲ LĄSTELIŲ PROCEDŪRA


KLLAP COSMETICS pristato visiškai naują profesionalią raukšles mažinančią ir stangrinančią procedūrą su augalinės kilmės kamieninėmis ląstelėmis STRI-PEXAN PHYTO STEM CELL TECHNOLOGY. Šis gydymas naudojant kamienines ląsteles nereikalauja jokio chirurginio arba medikamentinio įsikišimo. Tai nesudėtingas ir neskausmingas būdas, kurio rezultatai matomi po pirmos procedūros. STRI-PEXAN PHYTO STEM CELL TECHNOLOGY yra neinvazinė procedūra ir dėka savo sudedamųjų dalių geba greitai pakeisti, koreguoti ir atjauninti veido odą.
STRI-PEXAN PHYTO STEM CELL TECHNOLOGY procedūra idealiai tinka brandžiai ir jaunai linkusiai į senėjimą odai.

 

1 thought on “KLAPP veido procedūros

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *