Ar krūtų didinimas iš tiesų pagerina moters grožį?

Spread the love

merginos krūtinėŠiame straipsnyje norėjau trumpai papasakoti savo mintis apie labai jau dažnai atliekamą plastinę operaciją pavadinimu krūtų didinimas, kurios atlikimų kiekis plinta su kiekviena diena bei mėnesiu. Šios plastinės operacijos tikslas yra itin paprastas – padidinti moters krūtis, o tam yra pasitelkiami tam tikri specialiūs silikoniniai krūtų implantai, arba pasitelkiant sudėtingesnį metodą, reikalaujanti riebalų siurbimo bei persodinimo į krūtis. Krūtinę padidinti gali ko ne kiekvienas plastikos chirurgas, todėl kainos taip pat mažėja vis labiau.

Silikoniniai implantai krūtims

Pirmas metodas didinant krūtis – silikoniniai implantai. Merginos su šiuo metodu padidintomis krūtimis atrodo puikiai. Krūtinė – stangri ir tvirta, krūtų dydis taip pat vaikinams patrauklus. Implantus įdėti nesudėtinga plastikos chirurgui, šie yra tvirti, todėl plyšimo rizika ganėtinai maža. Laikui bėgant vis toliau, krūtų implantai taip pat tobulėja, todėl šiais laikais, rizika yra pati minimaliausia.

Riebalais didinamos krūtys

Antras labai populiarus metodas tai yra krūtų didinimas riebalais. Tokia plastinė operacija yra ganėtinai sudėtinga, kadangi reikalauja gerokai daugiau pastangų, patirties bei kvalifikacijos iš plastikos chirurgo. Tačiau eiga vis tiek nėra sunki. Pirmas žingsnis – nusiurbti riebalus nuo problematinės vietos, pvz. šlaunų, pilvo. Dažniausiai nusiurbiant riebalų perteklių nuo pilvo, sumažėja ir liemuo, todėl moters grožiui, tas tiesiog puiku. Antras žingsnis – persodinti nusiurbtus riebalus į krūtinę atliekant du pjūvius prie kiekvienos krūties. Pjūvių tipų yra daug, todėl chirurgai dažniausiai parinks jums tinkamiausią pjūvio tipą dar konsultacijos metu. Kiekvienai moteriai rekomendacijos vis kitokios.

Krūtų įtaka grožiui

Mano nuomone, krūtų dydis labai stipriai įtakoja moters grožį. Vis dėl to, figūra yra vienas iš pačių svarbiausių elementų moters grožyje. Merginos, turinčios didesnę krūtinę natūraliai turi nesąžiningą pranašumą, tačiau tos kurios natūraliai didelės krūtinės neturi – neturėtų nusiminti. Didinant krūtis riebalais, krūtinė po operacijos gali atrodyti lyg būtų natūrali. Taip yra todėl, jog krūtys natūraliai ir taip susideda iš riebalinių ląstelių, t.y. tai, kas procedūros metu ir yra įsodinama (perkeliama) į krūtis. Jokių nenaturalių elementų ar medžiagų įdėta nėra, todėl krūtų didinimas riebalais suteikia didžiausia natūraliai didelės krūtinės galimybę.

1 thought on “Ar krūtų didinimas iš tiesų pagerina moters grožį?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *