Krūtų didinimo atsiliepimai

Kokie atsiliepimai apie vis populiarėjančias krūtinės didinimo riebalais plastines operacijas?

Spread the love

Krūtų didinimo atsiliepimaiGrožio pasaulis atrodo sudarytas vien tik iš plastinių operacijų. Kiekvieną dieną matome, kaip kokia nauja žvaigždė pagražejo plastikos chirurgų dėka. Dažniausiai tai būna padidinta krūtinė, pagražinta nosytė, nauja nosis arba riebalų nusiurbimu pagražintas pilvas ar šlaunys, klubai.

Verčia susimąstyti: ar grožio salonai eina tinkama linkme? Moterys šiais laikais, norėdamos pasigražinti edukuotų bei kvalifikuočiausių chirurgų dėka, turi turėti pinigų, kadangi visos šios grožio priemonės bei plastinės operacijos kainuoja.

Neseniai krūtis pasididino Monika Šalčiūtė, na, bent jau tokie yra gandai, apie kuriuos kalba žmonės. Merginos krūtys, dar kitaip vadinamos papai žargonu, yra puiki vizitinė kortelė visam krūtų didinimui riebalais. Dauguma moterų, norinčių atrodyti taip pat tobulai, griebiasi plastikos chirurgų telefono numerių bei skambina užsisakyti krūtų didinimo riebalais konsultacijos, pasižiūrėjusi kuris chirurgas turi geresnius atsiliepimus.

Monikos Šalčiūtės riebalais padidinta krūtinėNa, o dabar prie atsiliepimų apie krūtinės padidinimo rezultatus. Na, dažniausiai šie būna tikrai teigiami, kadangi merginos savo tikslą pasiekia – pasididina krūtinės biustą vienu ar keliais dydžiais, todėl sukyla gerokai didesnis pasitikėjimas savimi. Merginos jaučiasi tobulai bei pasitiki savimi, kai šios atrodo gražiai, todėl galima sakyti, jog krūtų dydis tiesiogiai koreliuoja su moters grožiu bei laime.

Atlikti krūtinės didinimo operaciją riebalais plastikos chirurgams tikrai nėra lengva, pagal jų pačių atsiliepimus. Sudėtingos procedūros metu, laikui spaudžiant, šiam reikia iš pradžių nusiurbti riebalus nuo kokios tai kūno dalies, kurią pasirenka pacientė konsultacijos metu. Dažniausiai, tai būna pilvas arba šlaunys, kadangi šiose vietose riebalinių ląstelių daugiausia, kurios ir yra nusiurbiamos. Nusiurbti riebalai yra persodinami tiesiai į moters krūtis, siekiant pasiekti didžiausią plastinės operacijos efektyvumą. Persodinimui, žinoma, reikalingi du pjūviai šalia kiekvienos krūties, tačiau kokį pjūvį chirurgas pasirinks – bus nuspręsta jūsų asmeninės konsultacijos metu.

Taigi, ar po krūtų didinimo riebalais moterys atsiliepia apie operacijos rezultatus gerai bei šiltai – rezultatais, t.y. naujomis, didesnėmis krūtymis jos yra patenkintos, todėl pradeda jaustis gražios. Jeigu planuojate didinti krūtinę, ieškokite tokio estetikos chirurgo, kuris turi geriausius krūtų didinimo riebalais atsiliepimus kuris šią operaciją jau buvo atlikęs bent keletą kartų. Tokiu būdu krūtys jūsų bus padidintos be jokios rizikos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *