Krūtinės didinimas

Ar krūtinės didinimas riebalais geriau ir saugiau negu silikono implantai?

Spread the love

Moterims, norinčioms padidinti krūtų dydį, kyla klausimas, ar tai daryti su operacija krūtinės didinimas riebalais ar implantais. Darant su riebalais, ši procedūra kartais vadinama “natūraliu krūtų padidinimu”, ir yra viena iš dažniausių operacijų, kurias plastikos chirurgai girdi pageidavimų sąraše. Abi procedūros siūlomos daugelyje klinikų, o kai kurie pacientai dėl kitų priežasčių teikia pirmenybę vieni kitiems. Krūtų didinimas yra viena iš populiariausių kosmetinės/estetinės plastinės chirurgijos procedūrų Lietuvoje, o mūsų plastikos chirurgai yra ekspertai, siūlantys šias implantų ir riebalų nusiurbimo bei pernešimo galimybes. Jei tirsite didesnių krūtų susidarymo procedūrų įvairovę, mes padėsime jums suprasti krūtų didinimo ir riebalų perkėlimo panašumus ir skirtumus.

Kaip paprastai atliekama krūtinės didinimas?

Krūtinės didinimasDaugeliu atvejų krūtinės didinimas atliekamas naudojant silikono bei druskos mišinį implante, kad padidėtų krūties dydis. Šie implantai yra siūlomi įvairiais dydžiais, kurie leidžia natūraliai didinti krūtų turį ir žymiai padidinti krūtų dydį. Implantai yra patvirtinti plastikos chirurgų asociacijos, o krūtų didinimas paprastai yra saugi ir sėkminga kosmetinė estetikos operacija, kurią kiekvienais metais pasirinka tūkstančiai moterų Lietuvoje. Pjūvis atliekamas taške, kuris padės išlaikyti randą minimaliu – po krūtimi, į pažasties ar aplink krūties kraštą – tuomet per pjūvį įdedamas minkštas implantas. Tada mes užsiuvame pjūvį su dygsniais ir apvyniojame krūtinę palaikomomis tvarsčiais arba specialia liemenėle, kurią naudosite pooperaciniu gydymo metu. Tai plastinė operacija, kuri paprastai leidžia pacientams eiti namo tą pačią dieną.

Kaip krūtų didinimas riebalais skiriasi nuo silikoninių implantų?

Kai žmonės kalba apie krūtinės didinimą, paprastai jie galvoja apie procedūrą, kurios metu naudojami silikoniniai krūtų implantai. Kita vertus, krūtų didinimas riebalais yra specialus plastinės operacijos būdas, leidžiantis chirurgams padidinti jūsų krūtis be fiziologinio ar silikono implanto. Vietoj to, plastikos chirurgai nusiurbia riebalų iš kitos jūsų kūno dalies (pvz. pilvo ar šlaunų) ir perneša tuos riebalus į jūsų krūtis. Kai kas nors didina krūtinę riebalais, mes pirmiausia naudosime riebalų nusiurbimą, kad nusiurbtume riebalus iš vienos kūno dalies. Paprastai chirurgai siurbia riebalus nuo pilvo, užpakalio ar šlaunų. Toliau mes apdorojame riebalus, kad būtų tinkama konsistencija. Tada nusiurbti riebalai įšvirkščiami į krūtinę, o tai leidžia padidinti jų dydį, taip pat leidžia užpildyti plotus, kurie gali būti vienkartiniai arba kreivi.

Kokie yra tradicinio krūtų didinimo implantais privalumai ir trūkumai?

Krūtinės didinimas
Viena iš krūtų didinimo naudojant implantus nauda yra didesnė dydžių pasirinkimo įvairovė. Jei norite, ir jei tai yra naudinga jūsų kūnui, galite gauti implantą, kuris suteiktų jums žymiai didesnį krūtinės dydį. Kita tradicinės krūtų didinimo implantais nauda yra tai, kad dažniausiai procedūra yra trumpesnė ir lengvesnė, lyginant su krūtų didinimu riebalais. Nors tai yra retas atvejis, gali būti, kad druskos arba silikono krūtų implantai gali trūkti. Nors druskų druskų skystis saugiai absorbuojamas, jei atsiranda plyšimas, kai kuriais atvejais silikonas turėtų būti pašalintas, o tai bus chirurginė procedūra. Krūtų implantai nėra susieti su padidėjusia krūties vėžio rizika, tačiau svarbu žinoti, kad krūtų implantai gali apsunkinti mamogramą. Taip yra dėl to, kad implantai gali pasunkinti gauti tikrai aiškų krūtų vaizdą. Apskritai, gydytojai mano, kad krūtų implantai yra labai saugi ir efektyvi kosmetinė plastinės chirurgijos procedūra.

Kokie yra krūtų didinimo riebalais privalumai ir trūkumai?

Su krūtų didinimu riebalais, jūs gaunate padidintų krūtų rezultatus be jokio svetimkūnio objekto. Tai gali reikšti mažesnę kompilacikų tikimybę (nors ši ir taip maža), o kai kurių moterų pageidavimu nėra jokių svetimkūnio medžiagų. Be to, tai iš esmės yra be riebalų nusiurbimo operacija, kadangi riebalams pernešti reikalinga juos pirma nusiurbti. Paprastai galite grįžti namo greičiau ir netrukus po gydymo jaustis labiau savimi. Nors nėra implantų, trukdančių mamografiniam vaizdui, kai kuriais atvejais riebalai, kuriuos chirurgai perneša, gali kalcifizuoti ir tai gali trukdyti aiškiai mamogramai skaityti. Kitas riebalų nusiurbimo ir pernešimo trūkumas kai kuriems žmonėms yra tas, kad negalima tikėtis dramatiško krūtinės dydžio padidėjimo. Jei tikitės nedaug padidinti, t.y. iki vieno  dydžio, arba kai kurie dirba, kad ištaisytumėte kreivas krūtis, tai gali būti puikus pasirinkimas. Kitas galimas trūkumas yra išlaidos. Riebalų nusiurbimas ir perkėlimas yra brangesnis nei krūtų implantai, kadangi tai užima daugiau plastikos chirurgo laiko. Tai yra todėl, kad kai mes atliekame riebalų pernešimą, mes pirmiausia pašalinsime riebalus iš kitos kūno vietos, naudodami liposukciją.

Ar aš esu geras krūtų didinimo riebalais kandidatas į pacientus?

Paprastai moteris, kuri nori gana nedidelio krūtinės dydžio padidinimo, yra geriausias kandidatas krūtų didinimą riebalais. Jei norite padidinti daugiau, geriausia rinktis iš silikoninius implantus. Tačiau moterims, kurios nori šiek tiek padidinti krūtų dydį, taip pat galima rinktis silikoninius implantus. Implantai, kuriuos naudojame, yra įvairūs dydžio variantai, kad galėtume tinkinti kiekvienos moters pageidaujamą rezultatą.

Ar man reikia krūtų implantų ar riebalų pernešimo?

Jei svarstote apie krūtų didinima implantais arba riebalais, geriausias būdas nuspręsti yra kreiptis į plastikos chirurgą konsultacijai. Priklausomai nuo jūsų kūno struktūros, pageidaujamų rezultatų ir asmeninių pasirinkimų, šis galės paaiškinti, kodėl vienas gali būti geresnis už kitą jums individualiai. Apskritai, jei norite padidinti savo krūtis daugiau nei vienu dydžiu, implantai greičiausiai yra geresnis pasirinkimas. Tačiau, kadangi kiekvienas atvejis yra kitoks, tai geriausias sprendimas yra asmeniškai konsultuojantis su vienu iš kosmetinės estetinės plastikos chirurgų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *