Aparatinė kosmetologija

Spread the love

 

TRUMPIAUSIAS KELIAS TOBULŲ LINIJŲ LINK…

Aparatinė kosmetologija skiriasi nuo jau įprastų grožio procedūrų. O kūno procedūrų ir aparatinės kosmetologijos derinys labiausiai pateisina klienčių lūkesčius. Mūsų specialistai siūlo procedūras atliekamas pačiais moderniausiais aparatais, kuriuose panaudoti naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai.Visi metodai paremti naujausiais kosmetologijos bei medicinos pasiekimais. Naudokitės į sveikatą ir stebėkite akivaizdžius rezultatus.

Celiulito gydymas ir kūno formų modeliavimas “Thermo C”. aparatu ^
Efektyvus celiulito gydymas ir kūno formų modeliavimas naudojant radijo dažnio, vakuumo, krioterapijos ir šviesos terapijos derinį. Procedūros metu radijo bangų skleidžiamas energijos kiekis virsta tam tikru šilumos kiekiu, kuris degina riebalinį audinį. Dėl to pagerinama audinių mikrocirkuliacija, sumažėja edema, pagerinamas odos stangrumas, suaktyvinami kur kas gilesni organizmo procesai – suaktyvėja enzimų veikla, skatinama kolageno ir elastino sintezė, pagerėja kraujotaka bei limfos apytaka, atpalaiduojami raumenys, raminama nervų sistema. Be ypatingos papildomos dietos aparatu perskirstomas riebalinis audinys, stimuliuojama medžiagų apykaita.

Celiulito gydymas „Biogenie” aparatu*
„Biogenie beaute concept” aparatu atliekamos detoksikuojančios anticeliulitinės kūno stangrinimo bei tonizavimo procedūros ir vakuuminis kūno masažas. Procedūrų metu impulsinėmis srovėmis ir detoksikantu iš ląstelių pašalinami šlakai ir toksinai, po to aparatu giliai į odą įvedami riebalų skilimą skatinantys kosmetiniai preparatai. Aparatu taip pat atliekamas ir vakuuminis limfos drenažas, pagreitinantis jos ištekėjimą, o taip pat šiuo aparatu atliekamos procedūros, skirtos chirurginių riebalų nusiurbimo operacijų paruošimui arba reabilitacijai po jų.

ULTRALIPO sistema – riebalų bei celiulito šalinimas
Vienas iš labiausiai patobulintų ultragarsinių aparatų, kuris skirtas veido ir kūno riebalams bei celiulitui naikinti. Jo poveikis lyginamas su riebalų nusiurbimo operacija. Ultralipo sistema- tai naujoji revoliucija, padedanti atsikratyti celiulito bet kuriame jo lygmenyje. Ši naujoji technologija naudoja fizinį kavitacijos veikimo principą, kurį nukreipia į riebalų sankaupas ir suskaldo jas. Suardyti riebalai be vargo pašalinami limfos. Ultralipo sistema veikia ant odos paviršiaus klasikiniu ultragarsu, aprūpindama odą stangrumu, o kavitacinei procesai pasiekia celiulito ir adipozės būvimo vietas giliuosiuose sluoksniuose. Ultralipo švelniai ir saugiai gali pašalinti centimetrus nuo jūsų pilvo srities, sėdmenų, klubų , šlaunų, be jokio vargo! Lyginant su kitais aparatais Ultralipo sistemos privalumas – klientas gali mėgautis savo įprastine veikla jau iškart po atliktos procedūros.

Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas
Kuperozė efektyviai gydoma 4 MHz dažnio radijo bangomis, kurias skleidžia Prancūzijos kraujagyslių specialistų sukurtas naujausias aparatas. Procedūra atliekama, naudojant vienkartines saugias adatėles – aukšto dažnio impulsas nukreipiamas į odą, kurioje suardoma išsiplėtusi kraujagyslė. Ši procedūra trunka 10-15 minučių.

Veido procedūros „Oxy Megastation” aparatu*
Specialia metodika ” Oxi-pressure” (suslėgtu deguonimi) giliai į epidermį įvedamas deguonis.
Procedūra atliekama be medicininių adatų, todėl ji neskausminga, nepavojinga ir ypatingai efektyvi. Ji rekomenduojama esant raukšlėms, pigmentinėms dėmėms, randams, spuogams, paraudimams ir kitiems odos defektams. Galimi kursai: atjauninantis, balinantis, anticeliulitinis, gydantis, drėkinantis bei tonizuojantis. “Oxy Megastation” aparatas užtikrina optimalią deguonies koncentraciją odos ląstelėse. Procedūros metu deguonis pasižymi antibakteriniu, priešuždegiminiu ir nuskausminančiu poveikiu.

Organizmo valymas „Professional Detox box” aparatu
„Detox Box Professional” aparatu atliekama procedūra gali padėti išspręsti daugelį Jus kamuojančių sveikatos problemų. „Detox Box Professional” prietaiso speciali programa sukuria atitinkamai sumoduliuotą kintančio dažnio srovę, kuri sukelia vandens jonizaciją. Atlikti tyrimai taip pat parodė, jog po šių procedūrų organizme sumažėja sunkiųjų metalų kiekis. Aparatas idealiai šalina fosfatus, nitratus, amoniaką, tuo efektyviai pagerindamas inkstų darbą. Detoksikacija – tai raktas į sėkmę ir gerą savijautą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *