KLAPP kūno procedūros

Spread the love

TIESIAUSIAS KELIAS Į KŪNO GROŽĮ

KLAPP kosmetikos kelias prasidėjo jau prieš 26 metus, kai kompanijos įkūrėjas Gerhardas Klappas padarė tikrą perversmą kosmetikos srityje, pirmasis panaudodamas ” thymus ląstelių ekstraktą” kosmetikos produktų gamybai.O šiandien vargu ar pavyktų rasti tokią šalį, kurioje SPA centrai ir grožio klinikos dirbtų nesivadovaudami KLAPP kosmetikos filosofija: vidinio ir išorinio grožio harmonija. Mūsų grožio ir sveikatingumo specialistai dovanoja Jums galimybę prisiliesti ir įvertinti kūno malonumus su KLAPP kosmetika.
Žmogaus kūnas vertas ypatingo dėmesio.

„Aukso ceremonija” – ekstravagantiška procedūra esant dideliems odos reikalavimams, naudojant 24 karatų grynąjį auksą (kūno pilingas atnaujina ir atgaivina odą, masažas suaktyvina organizmo energiją, o aukso sąveika su čakrų vietomis sustiprina organizmo gyvybinę sistemą ir turi teigiamą poveikį žmogaus kūnui ir sielai ).
Tai išskirtinis potyris Jūsų sielai…

„Šokoladinė svajonė” – prabangi maitinanti, relaksuojanti kūno procedūra /masažas. Šokolado ir masažo derinys – grožio eliksyras, suteikiantis drėkinamąjį, regeneruojamąjį ir anticeliulitinį efektą. Šokolado kvapas teigiamai veikia centrinę nervų sistemą ir padeda susikaupti.
Kodėl viso to nepasiūlius Jūsų odai?


Baguan taurių terapija
– ypatingos formos taurių ir rankų masažas, skirtas kūno linijų grožiui ir organizmo sveikatai, (rankų masažas ir aliejų aromaterapija pozityviai veikia kūno meridianus, atstato organizmo pusiausvyrą, hormanizuoja savijautą, veikiant taurių terapijai sužadinamos odos funkcijos, pagerėja limfos cirkuliacija, stiprus anticeliulitinis poveikis).
Ypatinga procedūra atkeliavusi iš kiniečių medicinos…

„Gyvasis jaunystės šaltinis”Herbal Siam atpalaiduojanti kūno + veido procedūra žolelių pintomis (kūno šveitimas gerina odos funkcijas, pašalina suragėjusias epidermio ląsteles, masažas atpalaiduoja raumenis ir energetinius kūno centrus, o vaistinių žolelių ir šilumos harmonija pažadina kūną naujai gyvybinei energijai).
Jaučiatės pavargęs ?Išseko organizmo energijos atsargos? Išbandykite Herbal Siam senas tradicijas…

 

 

Kūno priežiūros procedūra „Saldi šokoladinė svajonė”
„Egzotiškiausia pagunda….”- suteikianti malonumo jūsų odai ir sielai. Vienas iš poveikių, kurį sukelia šokoladas, tai „malonumo poveikis”. Šokoladas – tai naujasis grožio eliksyras, palankiai veikiantis Jūsų odą, suteikiantis drėkinamąjį, regeneruojamąjį ir anticeliulitinį efektą. Jo kvapas teigiamai veikia centrinę nervų sistemą, kelia nuotaiką ir padeda susikaupti. Ši procedūra grakština kūno linijas, maitina bei minkština Jūsų odą ir kelia jos tonusą. Dėl savo spalvos, aromato, tekstūros ir malonios šilumos procedūros metu, šokoladas tapo geros savijautos ir grožio šaltinis.

 

 

Kūno priežiūros procedūra „Linijų grožis”
„Linijų grožis ” – anticeliulitinė programa koreguojanti ir stiprinanti kūno formas
(kreminės tekstūros kūno pilingas pašalins negyvas odos ląsteles ir suteiks odai energijos + cinamono kremas suaktyvina limfą, kraujotaką ir mažina riebalų gamybą + relaksacija Haslauer vonioje). Po procedūros oda tampa glotni ir elastinga.

Kūno priežiūros procedūra „Grožio formulė”
„Grožio formulė” – antistresinė, regeneruojanti programa užkertanti kelią odos senėjimo procesui, mažinanti smulkias raukšleles ir ant odos sudaranti apsauginę plėvelę (kreminės tekstūros kūno pilingas stimuliuoja ir paskaistina odą + itin maitininanti kūno kaukė subalansuota taip, kad aktyviosios medžiagos pasiektų gilesnius odos sluoksnius, kur gali kauptis drėgmė). Pažadinkite savo odos jaunystę!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *