Dovanų kuponas

Spread the love

Grožio ir terapijos centro „Ametistėja” Dovanų kuponas galioja visoms kosmetologijos, kirpyklos, kūno puoselėjimo, manikiūro, pedikiūro paslaugoms, SPA programoms. Dovanų kupono galiojimo terminas 3 mėnesiai nuo jo išdavimo datos.

Dovanų kuponą galite įsigyti:

1. Jūs galite atvykti į grožio ir terapijos centrą „Ametistėja” ir čia sumokėti už jį. Dovanų kupono pinigų suma neribojama.

2. Jūs galite atsiųsti pavedimą į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą ir gauti Dovanų kuponą paštu. Prieš atlikdami pavedimą, susisiekite su administracija darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. (tel.: 868484735 arba el. paštu kuponas@ametista.lt ) ir praneškite, kam bus skirtas Dovanų kuponas, nurodykite Dovanų kupono pristatymo adresą bei savo kontaktus. Dovanų kupono pinigų suma neribojama, kupono pristatymas – nemokamas.

* Dovanų kupono pristatymo gavėjui trukmė (paštu) priklauso nuo gyvenamosios vietos.

* Visas paslaugas būtina rezervuoti iš anksto.

Dovanų kuponai

Grožio ir terapijos centro „Ametistėja” Dovanų kupono naudojimo taisyklės:

     • Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone (-uose) nurodyta suma. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugomis gali naudotis UAB „Ametistėja” centruose.

     • Pirkimo sumai viršijus Dovanų kupono (-ų) vertę, susidariusį skirtumą galima sumokėti grynais pinigais.

     • Dovanų kuponas (-ai) nėra keičiamas į pinigus.

     • Dovanų kuponas (-ai) galioja 3 mėn. nuo jo išdavimo datos. Jei  Dovanų kupono (-ų) galiojimo terminu jo pirkėjas arba turėtojas nepanaudojo kupono (-ų), vėliau jis laikomas nebegaliojančiu.

     • Jei Dovanų kupono (-ų) turėtojas jo galiojimo laikotarpiu pasinaudojo paslaugomis už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone (-uose), sumokėta Dovanų kupono (-ų) kaina ar jos dalis negrąžinama nei dovanų kupono (-ų) pirkėjui, nei turėtojui.

     • Dovanų kupono turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kuponu (-ais), PVM sąskaita – faktūra neišrašoma.

 

 

 

 

 

UAB „AMETISTĖJA” DOVANŲ KUPONAMS ĮSIGYTI PASIŪLYMAS

1. Šis pasiūlymas yra viešoji oferta UAB „Ametistėja” dovanų kuponų įsigijimui ir apima esmines UAB „Ametistėja” dovanų kuponų įsigijimo, galiojimo ir panaudojimo sąlygas.

2. UAB „Ametistėja” dovanų kuponai parduodami bendrovei priklausančiuose grožio centruose „Ametistėja”, esančiuose: prekybos centre Akropolis, Karaliaus Mindaugo pr. 49, ir prekybos centre Hyper Maxima, Savanorių pr. 255, Kaune. UAB „Ametistėja” atsako tik už aukščiau nurodytose vietose įsigytų dovanų kuponų tikrumą.

3. UAB „Ametistėja” dovanų kupono kaina yra lygi dovanų kupono pirkėjo pageidaujamai išpirkti UAB „Ametistėja” teikiamos paslaugos (ar paslaugų) kainai. Dovanų kuponas gali būti įsigyjamas 1) jame nurodant pinigų sumą už kurią dovanų kupono turėtojas galės pasirinkti UAB „Ametistėja” teikiamą paslaugą (ar paslaugas) dovanų kupono panaudojimo momentu; 2) jame nurodant konkrečią UAB „Ametistėja” teikiamą paslaugą (ar paslaugas), kuria dovanų kupono turėtojas galės pasinaudoti dovanų kupono panaudojimo momentu. Už įsigyjamą dovanų kuponą jo pirkėjas atsiskaito grynaisiais pinigais, kurių sumokėjimas patvirtinamas UAB „Ametistėja” pinigų priėmimo kvitu. Dovanų kuponu negalima atsiskaityti už priemones bei soliariumo paslaugas.

4. UAB „Ametistėja” dovanų kupono galiojimo terminas yra 3 mėnesiai nuo jo išdavimo datos. Tuo atveju, jei dovanų kupono pirkėjas ar turėtojas nepanaudojo dovanų kupono ir/arba pasinaudojo paslaugomis už mažesnę sumą, nei nurodyta dovanų kupone, sumokėta dovanų kupono kaina negrąžinama nei dovanų kupono pirkėjui, nei turėtojui.

5. UAB „Ametistėja” dovanų kuponas, jo galiojimo laikotarpiu, gali būti panaudojamas bet kuriame UAB „Ametistėja” priklausančiuose grožio centruose „Ametistėja”, esančiuose prekybos centre Akropolis, Karaliaus Mindaugo pr. 49, ir prekybos centre Hyper Maxima, Savanorių pr. 255, Kaune.

6. Atsižvelgiant į viešą šio pasiūlymo pateikimą, UAB „Ametistėja” laiko, kad UAB „Ametistėja” dovanų kuponą įsigyjantis asmuo yra susipažinęs su šio pasiūlymo sąlygomis ir joms neprieštarauja.

7. Pirkėjų sumokėtos sumos, UAB „Ametistėja” dovanų kuponams įsigyti, savo esme laikomos avansu. Pirkėjams pageidaujant išrašomos PVM sąskaitos-faktūros tiktai po paslaugos suteikimo.

8. Atsižvelgiant į nuostolius, kuriuos patiria įmonė ir darbuotojai neatvykus klientui ir neperspėjus apie neatvykimą, nustatoma nauja dovanų kuponų naudojimo ir išankstinio procedūrų registravimo tvarka (ĮSAKYMAS NR. 08/01/18). Neatvykus ir neperspėjus apie neatvykimą prieš 4 valandas iki procedūros pradžios, dovanų kupono suma atitinkanti pasirinktos paslaugos kainą bus anuliuota nuo dovanų kupono vertės. Neatvykusio ir apie neatvykimą neperspėjusio kliento duomenys traukiami į nepatikimų klientų sąrašus.