Soliariumų studija

Spread the love

SOLIARIUMŲ STUDIJA

Veikiančioje soliariumų studijoje įrengti naujausios kartos vertikalūs “Q-med” , “Megasun” ir horizontalūs “Ergoline”, “Megasun” soliariumai.

Vertikaliose kabinose deginamasi stovint, galima laisvai judėti, todėl įdegama tolygiau. Intensyvesnės lempos sąlygoja trumpesnį deginimosi laiką.
Horizontaliuose soliariumuose puikiai atsipalaiduojama gulint. Papildomos komforto programos leidžia atsigaivinti malonia dulksna ir atsipalaiduoti aromaterapijos pagalba.

Tikra pažanga: naujas “Ergoline” produktas – saulės lovos “Evolution”. Tai naujos kartos saulės lovos su komforto programomis ‘Aqua Fresh” ir “Aroma”, suteikiančiomis nepakartojamą gaivumo jausmą ir neutralizuojančiomis tipišką, deginimosi metu atsiradusį ozono kvapą. Balso gido sistema informuoja apie soliariumo įrangos valdymo funkcijas.

Naujas “Ergoline Advantage” serijos modelis – tai elegantiškos linijos ir gaivios spalvos. Galingumo bei erdvės derinys daro veržlumo įspūdį, leisdamas pajusti ypatingą malonumą.
Vertikalus “Q-med” soliariumas – nepriekaištingas italų gamintojų dizaino bei technologijų pavyzdys. Elegantiška elipsės formos aliuminio kapsulė, reflektorinis paviršius, sustiprinantis įdegį 12, veidrodinis paviršius, leidžiantis įdegti net pėdoms, balso gidas – visa tai užtikrina greitą rezultatą ir neišdildomą įspūdį.
Salone galima įsigyti kokybiškos “Supre” bei “Australian Gold” įdegio kosmetikos. Taip pat prekiaujama abonementais.

Sutikite, kad nieko nėra gražiau už sveiką įdegusį kūną, o “Ametistėjos” dėka ir žiemą galima atrodyti, kaip ką tik grįžus iš atostogų paplūdimyje.