Kirpykla

Spread the love


ATSKLEISKITE SAVO INDIVIDUALUMĄ GREITAI IR PASTEBIMAI

Mes esame čia, kad puoselėtume Jūsų plaukus ir jie atrodytų tokie gražūs, kaip iš prigimties. Mes atrinkome viską kas geriausia Jums, kad plaukai atrodytų tokie gražūs, kaip norėtųsi…

KIRPYKLOS PASLAUGOS
Moteriškas kirpimas
Vyriškas kirpimas
Vaikiškas kirpimas
Kirpčiukai
Kirpimas mašinėle
Kirpimas karštomis žirklėmis
Sušukavimas
Galvos plovimas
Cheminis sušukavimas
Kasyčių pynimas
Plaukų priauginimas
Plaukų dažymas
Plaukų atstatymo procedūra ultragarsu
Plaukų ir galvos odos atstatymo procedūra „Laukinė Kleopatra”
Maitinančios, drėkinančios kaukės plaukams

Nebegalvokite apie išsausėjusius, nepaklusnius plaukus ar apie varginančias galvos odos problemas. Patikėkite tai mums. Mūsų meistrai pasiūlys individualų problemos sprendimą. Ir Jūsų plaukai gali suspindėti…

Plaukų atstatymo procedūra išskirtiniu japonišku ultragarsu
Procedūra rekomenduojama, kai ypač dažnai vyrus ir moteris kamuoja galvos odos problemospleiskanojimas ir plaukų slinkimas. Procedūros metu ultragarsu atveriami plauko žvyneliai, ir gydomosios medžiagos patenka į plauko šerdį – plaukas „pamaitinamas iš vidaus”. Kai veikliosios medžiagos pasiekia tikslą, plauko žvyneliai uždaromi ir visos gerosios tų medžiagų savybės tarsi užrakinamos plauko viduje. Ultragarsinis garų mikroprocesorius suteikia galimybę atstatyti plauko struktūrą, pagerinti jo
būklę, sustiprinti jį nuo šaknų ir paskatinti augti sveiką bei stiprų.

Plaukų ir galvos odos atstatymo procedūra „Karališka Kleopatra”
Tai 100 % ekologinės kosmetikos sistema, atkurianti ir subalansuojanti dvasinę pusiausvyrą. Procedūrai naudojami aliejai be nitritų, nitratų pagal biodinamikos ir laukinės kultivacijos dėsnius. Šios procedūros dėka sugrąžiname plaukui gyvybę, elastingumą bei išskirtinį žavesį, pabrėžiant moters ir vyro
savitumą.
Procedūra taikoma: plaukų slinkimas; sausi ir lūžinėjantys plaukai; riebi galvos oda ir sausi plaukai; sausa ir pleiskanojanti galvos oda; įvairios alerginės reakcijos. Ši procedūra stiprina žmogaus imuninę sistemą, pasižymi paprastumu.

Atsisveikinkite su plaukų galiukų išsišakojimu. Nuo šiol ir Jūs galite didžiuotis savo plaukais. Mūsų meistrai Jums pasiūlys unikalų kirpimo būdą.

Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis
Toks kirpimo būdas tinka, kai plaukų galiukai šakojasi, skilinėja. Idealus variantas turintiems ilgus plaukus arba norintiems juos užsiauginti. Kirpimo privalumai: daugeliu atvejų pastebima biostimuliacija iki pat plaukų šaknų; plaukai mažiau šakojasi ir lūžinėja jų galiukai, nes plauko galiukas yra užlydomas ir taip išsilaiko drėgmė plauko viduje ir jame esančios medžiagos.

Trokštate ilgų, tankių ar lyg sruogom dažytų plaukų? Jūsų svajonę mūsų stilistai pavers realybe pritaikę pažanges plaukų priauginimo technologijas.

Plaukų priauginimas
Viena labiausiai grožio ir terapijos centre populiarėjančių procedūrų – natūralių plaukų priauginimas. Priauginamos įvairaus ilgio ir spalvų plaukų sruogos. Tai ypač aukštos kokybės natūralūs plaukai. Juos lengva prižiūrėti. Tokiomis sruogomis galime ne tik pailginti plaukus, bet ir juos sutankinti ar priauginti kitų spalvų sruogas. Priaugintus plaukus galima dažyti norima spalva, daryti iš jų šukuosenas.

NAUJOS KARTOS PLAUKŲ ATSTATYMO PROCEDŪROS NANOMAX

NANOMAX TM – speciali, perspektyvi procedūrų linija, skirta pažeistų plaukų atstatymui, kurioje panaudota Nanotechnologija. Mokslininkai ir plaukų priežiūros specialistai sukūrė novatorišką NANOMAX TM plaukų priežiūros sistemą, kuri gali nuolat atstatyti plaukus iki tokio lygio, kaip skirta pačios gamtos: tai sveiki, elastingi, blizgantys plaukai.
NANOMAX TM apibūdinta kaip geriausia pasaulio plaukų gydymo sistema. Daugelis užsienio specialistų NANOMAX TM sulygina su kosmetikos chirurgija, kaip savotiškas “injekcijas” į plaukų pluoštą, kurios atstato plauko struktūrą, sugrąžina lankstumą, blizgesį ir gyvybingumą.

NANOMAX GYDOMOSIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS:
ATSTATOMOJI / REPAIR
Procedūra skirta pažeistiems plaukams. Tinkamas pasirinkimas norint suteikti plaukams lankstumo, elastingumo.
DRĖKINANTI/HYDRATE
Procedūra skirta visų tipų ir ypatingai išsausėjusiems, matiniams plaukams. Suteikia plaukams trūkstamą kiekį vitaminų, mineralų, lipidų. Po procedūros plaukai atrodo sveiki ir elastingi.
INTENSTVI /INTENSIVE
Procedūra sukurta ypatingai pažeistiems plaukams, kurios metu maksimaliai atstatomas plaukų pluoštas.
ATKURIAMOJI /RESXTOR
Nauja ir efektyvi priemonė RESXTOR, turinti tas pačias savybes kaip ir Intensyvios, Atstatančios ir Drėkinančios procedūrų priemonės. RESXTOR suformuluota, kad veiktų greičiau – pertvarko plauką ir drėkina tuo pačiu metu. Labai efektyvi procedūra turinti trumpesnį poveikį.

NANOMAX STIPRINANČIOS, GROŽIO PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS:
3D BLIZGESYS /3D SHINE
Procedūra skirta visų tipų plaukams. Šilko lėliukės esančios priemonių sudėtyje turi pagrindinių amino rūgščių, lipidų, vitaminų ,kurie suteikia spindesio efektą, elastingumo nuo pat pirmos akimirkos.
3D BLIZGESYS „Daugiau plaukų”/3D SHINE for fine hair
Ilgai išliekantis blizgesys, nepakartojama apimtis ir nuostabios rekonstruojamosios savybės.
PLAUKŲ SPALVĄ IŠLAIKANTI PROCEDŪRA COLORLOC
Procedūra skirta dažytiems plaukams. Spalvos sukibimo procedūra apsaugo nuo spalvos praradimo iki 50 proc. Taip pat rekonstruoja ir suteikia ilgalaikio blizgesio.Po dažymo plaukų spalva atrodo sodresnė, gyvesnė.

NANOMAX TM viena gydymo procedūra trunka apie 1 valandą .Gydymo kursas – rekomenduojamos 3-4 procedūros, norint pasiekti kaip įmanoma geriausių rezultatų. Palaikomosios gydymo procedūros rekomenduojamos kas 6 mėnesius, kad jūsų plaukai atrodytų sveiki ir blizgantys ištisus metus.

Naudojama kosmetika
Grožio ir terapijos centre naudojama tik su pripažinimą pelniusia plaukų priežiūros kosmetika L’Oreal, Wella, Keune, Noah, Naturallmente, ir kt. Pastarieji produktai turi misiją- sveikatinti žmogaus fizinę ir dvasinę būseną. Tokia išskirtinė plaukų priežiūros kosmetika suteikia kirpėjoms-stilistėms puikias galimybes kurti naują stilių, madingas šukuosenas, individualiai parinkti plaukų spalvą, padėti klientams spręsti juos kamuojančias problemas.

Nebūkite abejingi savo grožiui. Kruopščiai prižiūrimi plaukai Jus puošia, jaunina ir yra neatsiejama Jūsų stiliaus dalis!