Veido kontūrinė plastika

Spread the love

Veido kontūrinė plastika Esthélio preparato injekcijomis

Esthelio preparatas unikali ir užpatentuota technologija, sukurta naujos kartos hialuroninės rūgšties pagrindu. Unikalios formulės dėka atliekant procedūras šis preparatas nesukelia uždegimų, alerginių reakcijų ir jokių kitų pašalinių poveikių. Esthelio preparatas yra natūralus gelio konsistencijos produktas, dėl to lengvai integruojasi į dermą ir tolygiai joje pasiskirsto. Jau iš karto po injekcijos per pirmuosius du mėnesiusmatomi akivaizdūs rezultatai: padidėja audinių apimtis, pakoreguojamos net giliausios veido raukšlės. Produkto injekcija atliekama greitai ir paprastai ploniausiomis adatomis kaktos, lūpų, akių srityse. Procedūra paprastai trunka apie 20 minučių. Specialus audinių užpildų gelis suleidžiamas į odą. Audinių užpildai savo tūriu iškelia raukšles, taip jas išlygindami ir sušvelnindami. Rezultatai matomi iš karto! Svarbu dar ir tai, kad iš karto po procedūros galima imtis bet kokios įprastinės kasdienės veiklos.
Esthelio preparatas idealiai tinka ir vyrų veido kontūrinei plastikai, nes vyrai, kaip ir moterys, nori atrodyti jaunesni, gyvybingesni. Tokiu preparatu sėkmingai atliekamos randų korekcijos, pripildomi nedideli minkštųjų audinių defektai. Poveikio trukmė: iki 12 mėnesių.

 

Veido kontūrinė plastika Surgiderm  preparatu

Natūralios hialurono rūgšties pagrindu sukurtas preparatas skirtas paveikti gilias raukšles bei padedantis formuoti veido ovalą. Ši procedūra yra saugi bei greita, o efektyvus poveikis išlieka 6-12 mėn.