Kūno formų korekcija

Spread the love

INDIVIDUALUS APARATINIŲ IR KOSMETINIŲ METODIKŲ PARINKIMAS

Kas šiais laikais nesvajoja apie gražų kūną? Tobulų linijų galima pavydėti, bet… net ir Holivudo deivėms jų grožio niekas nepadeda ant lėkštutės. Todėl kiekviena jų turi savų paslapčių, kaip atrodyti nepriekaištingai. Jūsų dėmesiui – mes atskleidžiam Jums tobulų linijų grožio paslaptis.

Celiulito gydymas ir kūno formų modeliavimas “Thermo C”. aparatu^
Efektyvus celiulito gydymas ir kūno formų modeliavimas naudojant radijo dažnio, vakuumo, krioterapijos ir šviesos terapijos derinį. Procedūros metu radijo bangų skleidžiamas energijos kiekis virsta tam tikru šilumos kiekiu, kuris degina riebalinį audinį. Dėl to pagerinama audinių mikrocirkuliacija, sumažėja edema, pagerinamas odos stangrumas, suaktyvinami kur kas gilesni organizmo procesai – suaktyvėja enzimų veikla, skatinama kolageno ir elastino sintezė, pagerėja kraujotaka bei limfos apytaka, atpalaiduojami raumenys, raminama nervų sistema. Be ypatingos papildomos dietos aparatu perskirstomas riebalinis audinys, stimuliuojama medžiagų apykaita.

Celiulito gydymas „Biogenie” aparatu* 

„Biogenie beaute concept” aparatu atliekamos detoksikuojančios anticeliulitinės kūno stangrinimo bei tonizavimo procedūros ir vakuuminis kūno masažas. Procedūrų metu impulsinėmis srovėmis ir detoksikantu iš ląstelių pašalinami šlakai ir toksinai, po to aparatu giliai į odą įvedami riebalų skilimą skatinantys kosmetiniai preparatai. Aparatu taip pat atliekamas ir vakuuminis limfos drenažas, pagreitinantis jos ištekėjimą, o taip pat šiuo aparatu atliekamos procedūros, skirtos chirurginių riebalų nusiurbimo operacijų paruošimui arba reabilitacijai po jų.

Ultralipo sistema – riebalų, bei celiulito šalinimas
Vienas iš labiausiai patobulintų ultragarsinių aparatų, kuris skirtas veido ir kūno riebalams bei celiulitui naikinti. Jo poveikis lyginamas su riebalų nusiurbimo operacija. Ultralipo sistema- tai naujoji revoliucija, padedanti atsikratyti celiulito bet kuriame jo lygmenyje. Ši naujoji technologija naudoja fizinį kavitacijos veikimo principą, kurį nukreipia į riebalų sankaupas ir suskaldo jas. Suardyti riebalai be vargo pašalinami limfos. Ultralipo sistema veikia ant odos paviršiaus klasikiniu ultragarsu, aprūpindama odą stangrumu, o kavitacinei procesai pasiekia celiulito ir adipozės būvimo vietas giliuosiuose sluoksniuose. Ultralipo švelniai ir saugiai gali pašalinti centimetrus nuo jūsų pilvo srities, sėdmenų, klubų , šlaunų be jokio vargo! Lyginant su kitais aparatais Ultralipo sistemos privalumas – klientas gali mėgautis savo įprastine veikla jau iškart po atliktos procedūros.

Įvyniojimas į Negyvosios jūros purvą
Negyvosios jūros purvas yra turtingas įvairių mineralinių ir mikroelementų: kvarco, žėručio, kaolino, magnio, kalio, kalcio, bromo, vario, cinko druskų ir kt. Purvas gerina medžiagų apykaitą, tonizuoja odą, stiprina jos jungiamąjį audinį ir didina elastigumą. Tai natūrali streso pašalinimo bei atsipalaidavimo priemonė.

Įvyniojimas į šokoladą
Šokoladas  leis patirti emocinį malonumą ir duos akivaizdžią naudą odai. Procedūra tobulina siluetą, gerina „apelsino žievelės” odos išvaizdą, ją drėkina ir lygina odą, suteikia jai gyvybingumo. Šokolado kvapas kelia nuotaiką, šalina stresą ir įtampą.

Įvyniojimas į dumblius
Celiulitas ir antsvoris gydomas su ypač stipriu Negyvosios jūros purvu, praturtintu dumbliais. Dumbliai, prisodrinti įvairių organizmui reikalingų mikroelementų, veikia efektyviai, leidžia pasiekti puikių rezultatų valant organizmą, gerina odos būklę ir bendrą savijautą.

Cello gelio įvyniojimai / Kūno įvyniojimai bandažo metodu
Tai puiki procedūra, mažinanti celiulito požymius, nuolatinį riebalų kaupimąsi, stangrina ir tonizuoja suglebusią odą, jungiamojo audinio struktūrą, mažina strijų požymius po dietų ir gimdymų. Kūno įvyniojimas bandažo metodu pritaikomas specifinėms problemoms spręsti. Aromatiniai aliejai ir aktyvūs ingredientai yra tepami tiesiai ant odos po bandažu ir veikia tiesiogiai problemines odas. Poveikis ir stiprumas yra pritaikomas individualiai kiekvienam klientui naudojant skirtingus įvyniojimo losjonus. Bandažai yra mirkomi parinkto losjono ir vandens mišinyje. Tai puiki procedūra, mažinanti celiulito požymius, nuolatinį riebalų kaupimąsi, stangrina ir tonizuoja suglebusią odą, jungiamojo audinio struktūrą, mažina strijų požymius po dietų ir gimdymų.

Baguan taurių terapija – ypatingos formos taurių ir rankų masažas skirtas kūno linijų grožiui ir organizmo sveikatai ( rankų masažas ir aliejų aromaterapija pozityviai veikia kūno meridianus, atstato organizmo pusiausvyrą, hormanizuoja savijautą, veikiant taurių terapijai sužadinamos odos funkcijos, pagerėja limfos cirkuliacija, stiprus anticeliulitinis poveikis ).
Ypatinga procedūra atkeliavusi iš kiniečių medicinos…

KAD PROCEDŪROS BŪTŲ EFEKTYVESNĖS IR MALONESNĖS

Relaksinio nesvarumo vonia “Haslauer”^
Relaksinis nesvarumas padeda žmonėms, besiskundžiantiems nugaros skausmais, esantiems streso būsenoje, jaučiantiems įtampą, pervargimą. Tokioje padėtyje atpalaiduojami visi raumenys, ypač kaklo, nugaros ir galūnių, išsitiesina stuburas. Iš kraujo šalinamos stresą sukeliančios ir žmogaus organizme pasigaminančios cheminės medžiagos, jos pasikeičia džiaugsmo ir malonumo hormonais – endorfinais. Relaksinio nesvarumo vonia “Haslauer” suteikia relaksinį nesvarumą ir gilų psichologinį atsipalaidavimą, manualinę terapiją: išsitempia stuburas, atsipalaiduoja raumenys, pranyksta nugaros skausmas, po procedūros jaučiama tiek proto, tiek kūno relaksacijos būsena, prilygstanti 6 valandoms gilaus miego, sugrąžina gyvybines jėgas, pažadina kūrybą ir norą veikti.

Povandeninis masažas^
Šis masažas atliekamas specialiose voniose, nuo 1 – 3 atmosferų stiprumo srove. Masažuojamas visas kūnas, išskyrus galvą. Šis masažas veikia gilesnes raumenų grupes. Veikia raminančiai, mažina skausmus, aktyvina kraujotaką, padeda mažinant kūno svorį. Gerina miego kokybę. Masažas taikomas gydant kaulų lūžius ir sąnarių ligas. Procedūros hidroterapinėje vonioje suteikia detoksikaciją, orgnizmo valymą, šlakų pašalinimą, imuninės sistemos stiprinimą, vidinės jėgos atgavimą, atsparumo didinimą, kraujagyslių mankštą: tai kūno giluminis atjauninimo procesas, pasipildymas energija.

Organizmo valymas „Professional Detox box” aparatu
„Detox Box Professional” aparatu atliekama procedūra, gali padėti išspręsti daugelį Jus kamuojančių sveikatos problemų. „Detox Box Professional” prietaiso speciali programa sukuria atitinkamai sumoduliuotą kintančio dažnio srovę, kuri sukelia vandens jonizaciją. Atlikti tyrimai taip pat parodė, jog po šių procedūrų organizme sumažėja sunkiųjų metalų kiekis. Aparatas idealiai šalina fosfatus, nitratus, amoniaką, tuo efektyviai pagerindamas inkstų darbą. Detoksikacija – tai raktas į sėkmę ir gerą savijautą.

 

PROCEDŪROS ATLIEKAMOS TIK :
GROŽIO IR TERAPIJOS CENTRE„AMETISTĖJA”
^  KARALIAUS MINDAUGO G. 49, (PC “AKROPOLIS”)
*  SAVANORIŲ PR. 255, ( HYPER MAXIMA )