Masažai

Spread the love

IŠSKIRTINĖS MASAŽŲ TECHNIKOS

Dar senų senovėje pradėta naudoti masažą kaip gydymo priemonę. Šis metodas buvo žinomas Kinijoje, Japonijoje, Graikijoje. Masažavimo privalumus pirmasis paminėjo Hipokratas. Taip prasidėjo nuoseklus masažavimo procedūros studijavimas, jos metodikos ir technikos mokymąsis, parodymų bei priešparodymų analizavimas.
Šiandien mūsų gyvenime masažas tampa vis populiaresnis ir tikriausiai neatsirastų nei vieno medicinos specialisto, kuris paneigtų masažo naudą organizmui. Stiprinant organizmą, šalinant problemas,palaikant sportinę formą, norint išvengti ankstyvos senatvės, mažinant stresą mūsų meistrai siūlo tobulas, laiko patikrintas ir pripažintas geriausiomis masažo technikas.

Ekskliuzyvinis akmenų masažas
Valomasis ir harmonizuojamasis masažo šiltais akmenimis poveikis žinomas jau daugelį tūkstantmečių. Masažas šiltais akmenimis siejamas su indų ir šamanų kultūromis, tačiau išliko iki mūsų dienų, nes harmonizuoja teigiamos energijos tėkmę, atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja imuninę sistemą, gerina kraujotaką, medžiagų apytaką ir toksinų šalinimą.

Ekskliuzyvinis karštų – šaltų akmenų masažas ^
Tai ypatingas ir itin relaksuojantis kūno masažas, derinant ugnikalnių šaltus ir karštus akmenis. Šių akmenų ypatingas gebėjimas išlaikyti reikiamą temperatūrą yra ypač naudingas tiems žmonėms, kurie kenčia nuo raumenų įtampos, spazmų ar mėšlungio. Masažas atliekamas lengvai paspaudžiant ant nugaros, delnų, padų ir tarp kojų pirštų dedamus akmenis.

Tradicinis ajurvedinis kūno ir veido masažas
Tai iš Indijos kilęs gilus raumenų masažas, šalinantis neigiamą energiją. Jis veikia nervų, kraujotakos bei raumenų sistemas. Masažuojant gerėja raumenų skaidulų elastingumas, didėja deguonies pasisavinimas, gerėja raumenų darbingumas, raumenys greičiau atsistato po fizinių krūvių. Šis masažas stipriai veikia sąnarius – jie geriau aprūpinami krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Masažuojama pirštais, delnais, krumpliais bei alkūnėmis.

Povandeninis masažas ^
Šis masažas atliekamas specialiose voniose, nuo 1 – 3 atmosferų stiprumo srove. Masažuojamas visas kūnas, išskyrus galvą. Šis masažas veikia gilesnes raumenų grupes. Veikia raminančiai, mažina skausmus, aktyvina kraujotaką, padeda mažinant kūno svorį. Gerina miego kokybę. Masažas taikomas gydant kaulų lūžius ir sąnarių ligas. Procedūros hidroterapinėje vonioje suteikia detoksikaciją, orgnizmo valymą, šlakų pašalinimą, imuninės sistemos stiprinimą, vidinės jėgos atgavimą, atsparumo didinimą, kraujagyslių mankštą: tai kūno giluminis atjauninimo procesas, pasipildymas energija.

 

Lipolitinis masažas

Masažas skirtas įvairaus laipsnio celiulitui naikinti, pilvo, kojų bei sėdmenų apimtims mažinti. Šis masažas skatina lipolizės procesus (riebalų skaidymą), formuoja giliuosius kūno raumenis, detoksikuoja ir suteikia jaunatviškus kontūrus. Masažo pagrindą sudaro limfos drenažo (apykaitos gerinimo), giluminių raumenų bei audinių masažo rankomis, fizinės terapijos (skirtos limfos ir vandens sankaupoms, brinkimui ir celiulitui naikinti) derinys. Gilūs lipolitinio masažo judesiai neleidžia formuotis celiulitui ir odos nelygumams. Šis masažas taip pat sutvirtina bei pakelia suglebusią odą ir tonizuoja raumenis, todėl tinka visiems, kurie nori numesti svorio ir sustangrinti raumenis. Masažas ypač tinka norinčioms numesti svorio po gimdymo.

 

Liposažas – liekninamas masažas

Visame pasaulyje populiari masažo technika nuo šiol Grožio ir Terapijos centre „ Ametistėja”. Liposažo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai, liposažas atliekamas rankomis, atsižvelgiant į individualius audinių ypatumus. Liposažo metu derinamos limfos apykaitos gerinimo, giluminio raumenų ir audinių masažo bei fizinės terapijos technikos . Liposažas ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą.
Liposažo rezultatas akivaizdus: svorio netekimas, detoksikacija ir akivaizdžiai sumažėjęs bet kurios stadijos celiulitas!

 

 

GYDOMIEJI MASAŽAI

 

Gydomaisiais masažais gydoma osteochondrozė, radikulitas, raumenų ir galvos skausmai, šąlančios galūnės. Tokie masažai derina ir veikia skatinamai virškinimą ir kvėpavimą, gerina raumenų būklę, sąnarių judrumą, laikyseną, spartina kraujo ir limfos apytaką, derina endokrininę ir nervų sistemas.

  • Nugaros ir pečių srities masažas
  • Kaklo, stuburo ir pečių srities masažas
  • Apatinės galūnės ir juosmens srities masažas
  • Bendras kūno masažas
  • Bendras kūno masažas vaikams


“YANNA” masažas ^

Antistresinis, aromaterapinis kūno masažas atliekamas ant išskirtinės “YANNA” kušetės. „YANNA” – tai vienintelė kušetė, kuri gali laisvai suptis visomis kryptimis: į šonus, įstrižai, elipse, ratu, priklausomai nuo atliekamų masažo judesių. Išskirtinė kušetė įvairioms masažo technikoms suteikia papildomą efektą ir vertę. Jūs patiriate lengvumo, nesvarumo ir atsipalaidavimo pojūtį, lyg būtumėte lopšyje. Natūralūs judesiai „pirmyn ir atgal” daro masažą dar veiksmingesnį.