BIOLAGE
2011-02-01

ŽALESNIS PASAULIS
Šiuo metu yra labai populiarios Eko tendencijos: alternatyvi energija, eko turizmas, ekologiškas maistas, eko kosmetika. Matrix ne tik seka šias tendencijas, bet lideriauja savo prekiniu ženklu BIOLAGE , kuriuo pagaliau gali didžiuotis visos Baltijos šalys.
BIOLAGE yra vienas iš pirmųjų profesionalių prekinių ţenklų, kuris yra rinkoje nuo eko eros pradžios - 1990 m. Tai yra ne tik profesionalūs produktai turintys istorija, tai - legendiniai produktai.


FORMULĖS
Mes tikime savo stilistų ir klientų gerove.

  • Kurdami naujus gaminius, atsižvelgiame į sudėtinių dalių ir žaliavų pasirinkimą, sąžiningos prekybos galimybes, kad galėtume įvertinti, kokį poveikį jie turi ekosistemoms ir bio įvairovei.
• Nors parabenai ir silikonai yra plačiai naudojami ir yra saugūs žmogaus sveikatai, mes kuriame gaminius be parabenų ir silikonų, kad jie atitiktų kai kurių mūsų klientų prašymus.

 


BIOLAGE SPA
BIOLAGE pristato prieinamą prabangą: tai ne tik techniniai ir pardavimui skirti produktai, bet taip pat ir paprastos bei efektyvios paslaugos salone - SPA procedūros skirtos plaukams. Kiekvienoje BIOLAGE linijoje yra speciali terapija su tam skirtu techniniu produktu. Plaukų būklės analizė, dialogas su klientu, tik profesionaliems salonams skirti produktai, atpalaiduojantis galvos odos masaţas, produktai, rekomenduojami įsisgyti ir naudoti namuose - tai kompleksas, kurį mes vadiname Bio Paslauga.

 

 

 

PAKUOTĖ
Žvelgdami į ateitį, mes norime labiau rūpintis plaukais ir mus supančia aplinka. Mes nuolat tobulėjame ir ieškome būdų, padėsiančių mūsų prekiniam ženklui būti tvirtesniam, pradedant gaminių formulėmis, pakuotėmis ir baigiant gamyba bei parama bendruomenei.
Pakuotė
Mums rūpi ne tik tai, kas buteliuke, bet ir pats buteliukas.

  • Nuo 2008 m. pristatėme 10 gaminių, kurių 25 proc. turinio po naudojimo yra perdirbami, 2010 m. pristatysime naujus 1 litro talpos butelius, kurių iki 50 proc. turinio bus perdirbama (išskyrus kamštelį), juose bus naudojama 15 proc. mažiau plastiko.
  • Daugiau kaip 96 proc. mūsų gaminių visame pasaulyje yra parduodami be išorinių pakuočių.
• Stengiamės nustatyti konkrečius tikslus, kad padidintume mūsų pakuočių perdirbamo turinio procentą.

 

BIOLAGE - SPA Jūsų namuose...

© 2008 UAB "Ametista". Visos teisės saugomos. Sprendimas: Terra Media